Narty czy deski snowboardowe — co jest dla Ciebie lepsze?

Chociaż nie ma czegoś takiego jak idealne narty, niektóre narty są lepsze od innych w zależności od ich jakości, ceny i warunków śniegowych w okolicy. Snowboard to sport ekstremalny, który polega na uderzaniu poruszającym się do tyłu snowboardem po polu śnieżnym, zwykle z prędkością około 30 mil na godzinę.

W przeszłości trudno było stworzyć produkt, który mógłby konkurować ze snowboardem. W rezultacie większość produktów narciarskich i snowboardowych nie wypadła zbyt dobrze w porównaniu z konkurencją. Dlatego firmy musiały kopiować to, co widzieli na stokach i radzić sobie lepiej od nich. Jednak ta strategia nie była wystarczająco opłacalna, więc zaczęli szukać innych sposobów na poprawę swojej konkurencyjności na coraz bardziej zatłoczonym rynku.

Pierwszym krokiem w kierunku stworzenia ulepszonego snowboardu było wprowadzenie nowej technologii do branży. Stało się tak, gdy firmy zaczęły dodawać linie wind za pomocą oprogramowania do mapowania komputerowego o nazwie Terrain Navigator. Rzeczywistość stała się bardziej realistyczna dzięki wprowadzeniu technologii grafiki komputerowej (CGA), która uczyniła grafikę bardziej realistyczną dzięki rysowaniu linii w niestandardowym oprogramowaniu i danych wektorowych przechowywanych na dyskach twardych zamiast rysowania ręcznego!